(¯`·._.·HePsİ GrUbU FaN·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HéPsİ GrUbU FaN cLuB

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ADMİNLERRRRR ÖNEMLİİİİİİİİİİ

2 posters
YazarMesaj
en_ cemreci_admin
Yöneticiler
Yöneticiler
en_ cemreci_admin

Nerden..? : antalyadan cemremin labinin içindennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ve onun yanından nnn
SiTéMizi DéĞérLénDiR..? :
ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ Left_bar_bleue10 / 10010 / 100ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ Right_bar_bleue

HanGi Grup Hepsi Kızı..? : ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ 0Kv88001
HanGi TakımLısın? : ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ Fb10
RuH HaLin? : ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ Alayci10

ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ Empty
MesajKonu: ADMİNLERRRRR ÖNEMLİİİİİİİİİİ   ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ EmptyPaz Ocak 04, 2009 12:28 pm

sevgili admin arkadaşlarımmm herkez biliyorki sitelere ödevler ve sorunlar yüzünden adminler veya üyeler az giriyorrrrrrrrrr bende bukette ekinimde dilaradaaaaaaaa hatta tğüm üyeler ben diyorumki giremediğimiz için görevlerimiz elimizfden alınmasın ben çok ciddiyim eğer alınırsa hiç güzel bir site olmazzz ben bir site görmüştüm admin siteyi kurmuş yılda 2- 3 kere giriyo ondada değişiklik yapmak için biz yine daha fazla giriyoruzz lütfen dikkate alınnnnnnnnnnnnnnn evet evet evet evet evet hadiama hadiama hadiama hadiama karışık karışık cicek cicek cicek cicek affet affet affet
https://cemrefanclub.1talk.net
en_gülçinci_admin
Yöneticiler
Yöneticiler
en_gülçinci_admin

Nerden..? : gülçinimin kalbinden
SiTéMizi DéĞérLénDiR..? :
ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ Left_bar_bleue10 / 10010 / 100ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ Right_bar_bleue

HanGi Grup Hepsi Kızı..? : ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ V5388036
HanGi TakımLısın? : ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ Gs10
RuH HaLin? : ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ Seviml10

ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ Empty
MesajKonu: Geri: ADMİNLERRRRR ÖNEMLİİİİİİİİİİ   ADMİNLERRRRR  ÖNEMLİİİİİİİİİİ EmptyPaz Ocak 04, 2009 12:40 pm

evet yaaaaaaaaa ben mesale bi ara giremedimmm görevimden slındımmm diye ödüm koptuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ADMİNLERRRRR ÖNEMLİİİİİİİİİİ
1 sayfadaki 1 sayfası